GENERÁLNY PARTNER
HLAVNÝ PARTNER
PARTNERI / PRODUKTOVÍ PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI
INŠTITUCIONÁLNI PARTNERI
POD ZÁŠTITOU

Dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou podujatia EYOF Banská Bystrica 2022 ste boli vy – dobrovoľníci. Svojou aktivitou, odhodlaním, ochotou a neustálym pozitívnym naladením ste prispeli k úspešnej organizácii tohto veľkého podujatia. Aj vďaka Vám môžeme povedať, že sme skutočne zažiarili.

ĎAKUJEME VÁM VŠETKÝM!

Pripoj sa k tímu dobrovoľníkov na EYOF 2022

Dobrovoľníci sú dôležitým článkom pri prípravách i organizácii Európskeho olympijského festivalu mládeže. Budú tvárou podujatia a budú viditeľní nielen na športoviskách, ale v celom meste.

Dobrovoľníci vytvárajú na každom veľkom podujatí nezabudnuteľnú a priateľskú atmosféru. Dokážu to iba ľudia, ktorí sú ochotní nezištne pomáhať a venovať svoj osobný čas v prospech iných.

Dobrovoľníci vykonávajú činnosť vo svojom voľnom čase na základe vlastného rozhodnutia bez nároku na odmenu. Špecifické vlastnosti dobrovoľníkov a ich nezištná činnosť pomáhať druhým ľudom je neoceniteľnou hodnotou pre podujatie.

Dobrovoľníkom nechýba entuziazmus a nadšenie. Láska k športu je veľkým plusom, ale nie je podmienkou pre dobrovoľnícku činnosť.

Ak máš záujem stať sa členom tímu dobrovoľníkov „I am Volunteer EYOF 2022“, získať cenné skúsenosti, zažiť nezabudnuteľné chvíle, spoznať nových ľudí a obohatiť svoj životopis, neváhaj sa registrovať.

Dobrovoľníkom môže byť takmer každý záujemca od 16 rokov. Hraničný vekový limit dobrovoľníka nie je stanovený. EYOF Banská Bystrica 2022 ponúka možnosť byť súčasťou významného multišportového podujatia, ktoré je pre mnohých mladých športovcov vo veku od 14 do 18 rokov odrazovým mostíkom do sveta veľkého športu a dáva im motiváciu zažiť raz aj olympijskú atmosféru.

Dobrovoľníci za svoju činnosť získajú certifikát o dobrovoľníckej činnosti, ktorý im môže pomôcť aj v budúcej profesijnej kariére. Zároveň získajú vďaka skúsenostiam veľkú výhodu pri snahe dostať sa na iné významné športové akcie.

Bližšie informácie o procese prípravy dobrovoľníkov sú v sekcii ako sa stať dobrovoľníkom.

Bližšie informácie o možnostiach pomoci a spolupráce sú v sekcii dobrovoľnícka služba.

Pred vytvorením dobrovoľníckeho účtu a vyplnením registračného formuláru si prečítajte informácie a pokyny v sekcii registrácia.

V sekcii FAQs nájdete odpovede na veľa otázok. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktné informácie

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na volunteers@eyof2022.com. Využiť môžete aj kontaktovanie prostredníctvom sociálnej siete Facebook EYOF Banská Bystrica 2022, prípadne sa pridajte do dobrovoľníckej neformálnej skupiny na Facebooku vyhradenej iba pre dobrovoľníkov Dobrovoľníci Európskeho Festivalu Mládeže 2022. Ak máš záujem obohatiť svoj životopis o dobrovoľnícku činnosť nájdeš nás aj na LinkedIn.

Júlia Jančíková Andrea Rusková
Riaditeľka dobrovoľníkov Manažérka pre vzťahy s dobrovoľníkmi
+421 902 139 256 +421 905 257 882
julia.jancikova@eyof2022.com andrea.ruskova@eyof2022.com